poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Zapowiedzi recenzji maj 2016

Nowy tydzień rozpoczynam dobrymi wiadomościami :) Nie ma co ukrywać, blog dopiero kiełkuje, ale już cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno was - czytelników, jak i wydawnictw, z którymi w ostatnim tygodniu podjęłam współpracę. Nie bez powodu o was napisałam w pierwszej kolejności, przecież to do was i dla was piszę tego bloga. Dziękuję więc za waszą dotychczasową obecność i pozostawione komentarze.

Bardzo się cieszę z podjętych zobowiązań. Wyzwania literackie zawsze stanowią dla mnie powód do radości. Nie tylko bowiem wzbogacają mnie - fascynatkę słowa pisanego, ale i pozwalają dzielić się tym co dobre. Z niecierpliwością czekam więc na książki i chwilę, gdy będę mogła wam o nich opowiedzieć. 

Za powierzone zaufanie dziękuję Wydawnictwom: Znak, Znak Literanova, Muza, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Ya! oraz księgarni Matras. W najbliższym czasie będziecie mogli przeczytać recenzje następujących książek:

Wydawnictwo Literackie:

   

Wydawnictwo Znak Literanowa:                      Wydawnictwo Znak:

Drzwi do szczęścia Sekta egoistów Małżeństwo we troje   Wyrzuć chemię z domu Sekret zegarmistrza Większy kawałek nieba

Wydawnictwo Muza:       Księgarnia Matras:        Wydawnictwo Ya!

Okładka książki Master          Fatum i furia           Large_FabickaHasztagMeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisanie jest zawsze dialogiem. Czasami z sobą samym, ale częściej z czytelnikiem. Pisząc publicznie czekam na Twoją odpowiedź. Porozmawiamy?