środa, 22 marca 2017

Spotkania z Redaktorami, II Otwarte Wydarzenie o Pisaniu

Wkrótce w Krakowie odbędą się dwa ciekawe wydarzenia literackie, o których chcę wam napisać i tym samym zachęcić, aby w nich uczestniczyć. Ja się wybieram na oby dwa i już nie mogę się doczekać, a Wy? :)

29 marca 2017 o 18:00 będzie mieć miejsce pierwsze spotkanie z cyklu "Spotkania z redaktorami"Kraków Miasto Literatury UNESCO zaprasza na nowy cykl spotkań, stworzony specjalnie dla amatorów pisarstwa. Gośćmi będą redaktorzy mainstreamowych wydawnictw, którzy nie tylko wiedzą wszystko o rynku wydawniczym w Polsce, ale też często go kształtują. Pierwsze spotkanie z cyklu będzie dotyczyć literatury pięknej, a gościem Marii Kuli - prowadzącej spotkanie - będzie Agata Pieniążek, redaktorka nabywająca polską prozę w wydawnictwie Znak Literanova. Szczegóły znajdziecie klikając poniższy baner. 

Miasto Literatury Unesco, spotkanie z redaktorami

8 kwietnia 2017 o 19:00 będzie mieć natomiast miejsce II Otwarte Wydarzenie o Pisaniu organizowane przez Perypetie. Jeśli lubisz czytać i pisać, jeśli twórczość jest dla Ciebie ważna i chcesz poznać inne twórcze osoby, usłyszeć ważne motywujące rzeczy, wyjść zainspirowany/a po uszy i po prostu dobrze się bawić - nie może Cię nie być 8 kwietnia wieczorem w Pauzie in Garden w Krakowie!

II Otwarte Wydarzenie o Pisaniu, Perypetie, spotkanie z pisarzami

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia w Krakowie! ArtMagda.

4 komentarze:

 1. Wydarzenia zapowiadają się niezwykle interesująco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I takie też były! Relację on-line z wywiadu z Redaktor Agata Pieniążek można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/artmagdabooks/posts/983719165092332 Dużo cennych informacji, polecam posłuchać :)

   Usuń
 2. Może zróbcie kiedyś nad morzem spotkanie to chętnie wpadnę, bo do Krakowa mam dość daleko, a lubię pisać i czytać i chciałbym robić te wszystkie fajne rzeczy, o których piszesz.

  Kuba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Kuba, na pomorzy dużo się dzieje :) Zapraszam na stronę TRAMPKI: https://www.facebook.com/trampki.travel gdzie znajdziesz szczegółowy program zaplanowanyc warsztatów, wykładów i pokazów :)

   Usuń

Pisanie jest zawsze dialogiem. Czasami z sobą samym, ale częściej z czytelnikiem. Pisząc publicznie czekam na Twoją odpowiedź. Porozmawiamy?