poniedziałek, 30 listopada 2015

Blog literacki - recenzje książek

Wiele lat temu, a dokładniej 10 lat temu, założyłam pierwszego bloga, by pisać recenzje książek. Była to niezwykła przygoda, dzięki której poznałam wspaniałych ludzi, z wieloma z nich do dziś utrzymuję kontakt w sieci. Było to także ciekawe doświadczenie literackie rozwijające mój warsztat. Gdy jednak pojawiły się na świecie dzieci, a czas drastycznie zaczął się kurczyć nie pozostawiając zbyt wiele przestrzeni na czytanie i pisanie, musiałam swoją wielką pasję literacką odłożyć na bok. Zawsze jednak wiedziałam, że jest to stan przejściowy i że obowiązkowo wrócą dobre czasy, gdy wieczorem poza tysiącem obowiązków dnia codziennego znajdę chwilę także na lekturę. Etap zawieszenia trwał więc kilka lat, by w końcu dziś, gdy chłopcy są już coraz bardziej samodzielni, a mi udaje się wygospodarować godzinkę dla książki, postanowiłam wrócić do pisania recenzji książek dla Was :)

Teraz pozostaje znaleźć czas na lekturę - błahostka, prawda?Zwłaszcza z dwoją dzieci! Ale skoro rzekło się A to będzie B, w życiu trzeba być przecież konsekwentnym. Mam więc nadzieję, że znajdę wystarczająco dużo czasu na czytanie i pisanie, a Wy że odnajdziecie tutaj wiele ciekawych pomysłów na lekturę dla Siebie...


  

2 komentarze:

 1. ojejku, jak tu przytulnie:))
  no i oczywiscie bardzo milo poznac Twoja druga strone:)))
  bede czestym gosciem, bo czesto sama szukam ciekawej lektury do poduszki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! dziękuję za pierwszy komentarz, cieszę się jak małe dziecko :) Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się 10 lat temu, nawet nie wiesz, jak się ciesze, gdy mogę dziś do tego powrócić... W nowej odsłonie, jeszcze nie do końca ogarniając wszystko, ale mam nadzieję, że z czasem stanie się to inspirujące miejsce dla amatorów lektur wszelakich :) Pozdrawiam ciepło, ArtMagda.

   Usuń

Pisanie jest zawsze dialogiem. Czasami z sobą samym, ale częściej z czytelnikiem. Pisząc publicznie czekam na Twoją odpowiedź. Porozmawiamy?