środa, 30 listopada 2016

Konkursy - książki do wygrania!

Na Fanpagu ArtMagda trwają aktualnie dwa konkursy, w których możecie wygrać ciekawe książki, dzięki uprzejmości Wydawnictwa MuzaAby przejść do wybranego konkursu należy kliknąć we właściwe pytanie konkursowe. 

Mężczyzna w chwili gdy zostaje sam, Fórmanowicz, ArtMagda, recenzja, subiektywnie, Muza
Pierwszy konkurs kończy się już dziś, macie więc ostatnią chwilę, żeby się zapisać! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: O czym myśli mężczyzna w chwili, gdy zostaje sam? :)

Do wygrania debiutancka książka Dominika Fórmanowicza, o której pisałam w poście poniżej i która zdobyła rekordową ilość waszych komentarzy - bardzo dziękuję! :* 
Tu i teraz, Mindfulness, ArtMagda, subiektywnie, recenzja, Muza
Drugi konkurs trwa do 5 grudnia, możecie w nim wygrać jeden z dwóch egzemplarzy książki "Jestem tu i teraz" Projekt Mindfulness. Aby wziąć udział w zabawie należy również odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jaki jest twój sposób na życie tu i teraz?  


Zapraszam do wspólnej zabawy, ArtMagda. 

4 komentarze:

 1. O czym myśli mężczyzna w chwili, gdy zostaje sam? :) - o tym, że w końcu ma świąty spokój i moze się oddaćswojej pasji lub sodkiemu lenistwu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E tam, mój Mężczyzna myśli o tym, że nie może się już doczekać powrotu swojej kobietki :)

   Usuń
  2. Ja obstawiam jednak święty spokój. ;) W końcu każdy potrzebuje mieć czas dla siebie. ;)

   Usuń
  3. Święty spokój na wagę złota :) Zdecydowanie też tam myślę! Pozdrawiam i dziękuję za Wasze komentarze.

   Usuń

Pisanie jest zawsze dialogiem. Czasami z sobą samym, ale częściej z czytelnikiem. Pisząc publicznie czekam na Twoją odpowiedź. Porozmawiamy?